Home Uncategorized @hr Nakon gostujuće pobjede NK RABA kod OŠK OMIŠLJA, na “Blato” dolazi NK KRALJEVICA / (ned.) 20.5. u 17:30h

0

Čestitke nogometašima i treneru NK RABA na tri osvojena boda iz Omišlja. Bila je to utakmica u kojoj su Rabljani rano poveli golom Buze-Vidasa, već u 9. minuti, no treba reći i to da su u prvom poluvremenu domaćini uspjeli promašiti jedanaesterac i još par izglednih prilika.

Rab danas oglas

Gotovo čitavo drugo poluvrijeme igralo se uz prolom oblaka, no i u takvim uvjetima Rabljani su stvorili nekoliko prigoda te zgoditkom Subašića u 80. minuti mirno priveli utakmicu kraju.

Lijep je to poziv rapskim navijačima da se u većem broju okupe na igralištu Blato kako bi dali podršku nogometašima NK Raba u novoj nedjeljnoj utakmici protiv NK KRALJEVICE.

OŠK OMIŠALJ – RAB 0:2 (0:1)