Home Sport Na gostovanju u Lovranu juniori NK RABA slavili rezultatom 1:3 (0:1)

Na gostovanju u Lovranu juniori NK RABA slavili rezultatom 1:3 (0:1)

0

Obje ekipe odigrale su jednu vrlo nervoznu utakmicu uz dosta rastrganu igru po dosadnoj kiši koja je padala tijekom čitave utakmice.

Rab danas oglas

Prvo poluvrijeme obilježili su promašaji domaćina te nekoliko odličnih obrana rapskog vratara Jakova Gušćića. Ipak, iz jedne lijepe akcije Rabljani su poveli pogotkom Nika Lekaja izvrsnim lob udarcem.

U drugom poluvremenu dolazi najprije do izjednačenja zgoditkom koji je bio plod greške Rabljana. Nakon toga novo vodstvo gostima donosi Kristofor Kurelić koji je bio siguran u realizaciji kaznenog udaraca kojeg je sam izborio, a pri kraju utakmice Rabljani potvrđuju gostujuću pobjedu kada je kapiten Roko Debelić nesigurnoj obrani i vrataru domaćih oduzeo jednu loptu na nekih 20 metara te postigao i treći zgoditak za uvjerljivu konačnu pobjedu juniora NK Raba rezultatom 1:3.