Home Sport Nakon tri sušna kola RABLJANI ostvarili pobjedu / NK RAB – NK KLANA 3:2 (2:1)

Nakon tri sušna kola RABLJANI ostvarili pobjedu / NK RAB – NK KLANA 3:2 (2:1)

0

{gallery}NK Rab NK Klana{/gallery}

Rab danas oglas

Rabljani su jučer na svojem Blatu slavili protiv posljednjeplasiranog kluba s tablice 1. ŽNL, NK KLANE, rezultatom 3:2.

Do vodstva od 2:0 nogometaši NK RABA došli su nakon što je Ivče u 10. i 42. minuti sigurno realizirao dva potpuno opravdano dosuđena jedanaesterca, no nogometaši KLANE uspjevaju smanjiti na 2:1 golom Laginje pred sam kraj prvog poluvremena.

U nastavku NK RAB ponovno diže rezultat na dva razlike zgoditkom Šotića u 52. minuti. Rabljani su kod rezultata 3:1, u dosta isjeckanoj igri, propustili riješiti utakmicu nakon dva nerealizirana zicera, a kazna je stigla u 85. minuti kada Ujčić smanjuje na 3:2. Imala je KLANA i sjajnu priliku za potpuno poravnanje rezultata, no uspjeli su promašiti jedanaesterac koji je za njih dosuđen u 94. minuti susreta.

NK RAB – NK KLANA 3:2

• Stadion Blato. Gledatelja: 50
  • Sudac: Marin Rožman (Rijeka)
  • Strijelci: 1:0 Ivče (10-11m), 2:0 Ivče (42-11m), 2:1 J. Laginja (45+2), 3:1 Šotić (52), 3:2 Ujčić (85)
  • Žuti kartoni: Šotić, Vučetić, Ivić, Beg, Ivče (Rab), Ujčić, Mari. Jerbić, Mark. Jerbić, Raspor, Peraić (Klana)

• NK RAB: Grgurić (36 Mijić), Vučetić (75 Dumičić), Beg, Pahljina, Ivče, Subašić, Pičuljan, Pećarina, Ivić (83 Lekaj), Šotić, Debelić (64 Buza-Vidas)
  • NK KLANA: R. Raspor, Ujčić, Juraga, D. Raspor (61 Kajtazi), J. Laginja (64 I. Laginja), Mark. Jerbić, Gržinčić (46 Mataja), Mari. Jerbić, Lovričić, Bilobrk, Peraić (72 Mrkić)