Home Sport KRALJEVICA osvojila tri boda na Rabu – Već u srijedu NK RABU u goste stiže NK RISNJAK

0

Rabljani nisu uspjeli iskoristiti svoje prilike, a prvi gol gostiju pao je u 34. minuti (Marković) i to nakon što je golman izbio loptu koja se od leđa igrača Kraljevice odbila u mrežu domaćina. Šansi je bilo s obiju strana, a kraljevički vratar Bilen obranio je Rabljanima dva zicera, pa su unatoč napadačkoj igri Rabljani ostali bez bodova. Drugi gol gostiju u 56. minuti (marković) također je plod greške domaćih nogometaša, a gosti su i nakon isključenja Crnkovića 65. minuti (zbog namjernog udaranja po nozi), uspjeli zadržati rezultat 2:0 do kraja susreta.

Rab danas oglas

Rabljanima već u srijedu 23. svibnja u goste dolazi NK Risnjak. Utakmica na Blatu počet će u 18:00 sati.

RAB – KRALJEVICA 0:2

Igralište Blato. Sudac: Gabrijel Flegar (Rijeka)

• Strijelac: 0:1 Marković (34), 0:2 Marković (56)
  • Žuti kartoni: Pleše, Rubčić, Tarle (Kraljevica)
  • Crveni karton: Crnković (65, namjerno udaranje protivnika po nozi)

NK RAB: Ivče, Beg (83 Dumičić), Mijić, Pahljina, Vučetić, Pećarina, Pičuljan, Subašić (85 Lekaj), Buza-Vidas, Ivić (73 Debelić), Šotić

NK KRALJEVICA: Bilen, Rubčić, Crnković, Marušić, Pleše, Maretić, Burić, Marković, Devčić (67 Leoni), Znamenaček, Tarle (84 Kurelić)