Home Sport Izvrsna Leona Peić osvojila naslov državne prvakinje u kategoriji DJEVOJČICE 12 godina

0

Prvenstvo se održalo u Nastavno-športskoj dvorani u Đakovu, a okupilo je 326 natjecatelja iz 47 klubova, među njima, naravno, s novim izvrsnim rezultatima, bio je i Karate klub Rab-Enpi.

Rab danas oglas

Naime, nakon četiri borbe naša Leona Peić zauzela je mjesto na postolju kao državna prvakinja u kategoriji djevojčice 12 godina! Ovo je djevojčica koja je mjesec dana prije prvenstva trenirala s gipsom na ruci i nije odustajala. Njezin trud, rad i upornost ovog puta spojili su se u jedno! Čestitamo Leona!

Ostalim natjecateljima, unatoč dobrim nastupima, nedostajalo je malo sportske sreće. Gabriel Anđelić izgubio je u borbi za broncu. Lea Dumičić (iako je ušla u repasaž) i Ivano Tomičić nisu uspjeli doći do borbe za medalju.

Čestitamo svima na odličnim nastupima, čestitamo Leoni na velikom rezultatu! Možemo im samo poželjeti još više uspjeha u nadolazećim turnirima!